4.9.2023

Vážení zákazníci dovolujeme si vám představit vánoční kolekci 2023, ve které naleznete opět velké množství vánočních tašek, vánočních stuh, vánočních papírů, vánočních krabiček, vánočních sáčků a mnoho dalších krásných dárkových obalů a doplňků. Vánoční kolekce vás překvapí spoustou nových a zajímavých dekorů, na kterých si dali italští grafici záležet.
Tak jako v předešlých letech vám dáváme možnost si pohodlně vánoční kolekci prohlédnout a v případě zájmu vytvořit závaznou objednávku s uvedením termínu dodání.

Termín expedice vánočního sortimentu z našeho skladu bude nejdříve od 20.10.2023.

Všem našim  zákazníkům  děkujeme za spolupráci a věříme, že i letošní vánoční kolekce mile překvapí a potěší. V případě dotazů a poptávek nás neváhejte kontaktovat, rádi vám na vše odpovíme.


20.3. 2023

Nová kolekce dárkových dekorových tašek na víno. 

https://www.wrapco.cz/208-dekorove

 

1.9.2022

Termín expedice vánočního sortimentu z našeho skladu bude nejdříve od 15.10.2022.

22.12.2010

Vánoční dovolená
Vánoční dovolená od 23.12. do 3.1. 2021 !

 

2.2.2017

Nová kolekce tašek na víno 2017.

 Dobré víno,které věnujete jako dárek si zaslouží kvalitní a krásnou dárkovou tašku. Takhle darované víno potěší každého milovníka vín. Dárkové tašky na víno z naší produkce pochází od italského a slovinského výrobce. Vyznačují se vysokou kvalitou a proto tyto tašky na víno řadíme mezi elegantní dárkové tašky. Nejedná  se o tašky přepravní, ale díky svému designu a kvalitě jsou výhradně určeny jako dárkové tašky na víno. Dárkové tašky na víno jsou elegantní formou, jak víno vkusně a jednoduše zabalit. Velkou výhodou dárkových tašek na víno oproti dárkovým krabičkám na víno je jejich pořizovací cena. Proto dárkové tašky na víno stále více získávají na oblibě u prodejců vín. Je tu kladen důraz na kvalitu a vzhled, tak  aby taška na víno působila velice elegantně. Dárkové tašky na víno se prodávají v několika provedeních. Bud´ s pevným točeným ouškem nebo s textilním ouškem. Oba typy tašek jsou vhodné pro klasické velikosti lahví na víno.

Tašku na víno lze i decentně dozdobit vázací či stahovací stuhou, která tašce dodá ještě elegantnější vzhled.
Další možností, jak láhev dobrého vína darovat formou krásného a luxusního dárku jsou dárkové krabice na víno.